Bez kategorii

Serwis rowerowy w Sportset

Do sezonu rowerowego pozostało jeszcze kilka tygodni ale… czas zimowy to idealny moment na wykonanie serwisu rowerowego.
Wraz ze zbliżającą się wiosną coraz częściej myślimy o jeździe na sprawnym technicznie rowerze. Dlatego zachęcamy nie zwlekać z wykonaniem takiego serwisu do wiosny.
Usługa serwis rowerowy w naszym sklepie na Woli świadczona jest przez cały rok. Zaletą wykonania serwisu rowerowego zimą jest krótki czas oczekiwania. Serwis rowerowy w Sportset podzielony jest na dwa rodzaje przeglądów Twojego jednośladu. Podstawowy serwis roweru oraz generalny. Na Podstawowy serwis rowerowy (przegląd podstawowy) składają się takie czynności jak centrowanie kół, czyszczenie napędu, regulowanie przerzutek, hamulców, sprawdzenie wszystkich połączeń śrubowych oraz kontrola czy nie ma gdzieś luzów). Bardziej rozszerzonym serwisem rowerowym jest przegląd generalny roweru. Wybierając tę opcję wykonujemy dodatkowo serwis piast, suportu oraz sterów. Szczegółowy cennik znajduje się tutaj. Czas zimowy to również bardzo dobry moment na przegląd zawieszenia w rowerze. Dlatego zapraszamy do serwisu amortyzatorów/damperów w rowerze na warszawskiej Woli. Jesteśmy również autoryzowanym serwisem diagnostycznym rowerów elektrycznych na systemie Bosch.

Na wiosnę 2020 uruchomiliśmy dodatkową usługę „mobilny serwis rowerowy”. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo (22 8344144 lub @ set@sportset.pl), umówić termin odbioru. Odbierzemy od Ciebie rower, wykonamy przegląd roweru i odwieziemy go pod wskazany adres.
Prócz przeglądów rowerowych, świadczymy oczywiście drobniejsze naprawy na miejscu w sklepie.

Zapraszamy również do skorzystania z Naszej zimowej przechowalni rowerów.

Zapraszamy do odwiedzin sklepu oraz serwisu rowerowego na warszawskiej Woli. Nomen omen, na osiedlu Koło.

Powiązane posty