Bez kategorii

Rowery testowe w Sportset

Rowery testowe w sklepie rowerowym Sportset.

Od ubiegłego sezonu uruchomiliśmy nową usługę w sklepie rowerowym. Test roweru marki Trek. Na czym to polega?
Jesteś zainteresowany zakupem nowego roweru Trek, ale nie do końca pewny co do rozmiaru? Nie jeździłeś na rowerze ze wspomaganiem elektrycznym na systemie Bosch? Wychodzimy na przeciw udostępniając rowery Trek do testów.
Do wyboru macie Państwo rower szosowy Trek Domane SL6 2021 w rozmiarze 58cm. Rower ze wspomaganiem elektrycznym Bosch, Trek Verve+ 3 2021 w rozmiarze L.

Rower Trek Domane SL 6 to nad wyraz sprawny rower szosowy, który jest jednocześnie szybki i komfortowy. Model roweru Trek Domane SL6 zapewnia wszystkie korzyści wygładzającej trasę i lekkiej ramy z włókna węglowego OCLV z przednimi i tylnymi rozdzielaczami IsoSpeed. Napęd oparty w pełni na grupie Shimano Ultegra. Wysokiej jakości koła, hydrauliczne hamulce tarczowe dające pewność i moc hamowania w każdych warunkach. Te wszystkie cechy sprawiają, że rower Trek Domane SL 6 to niezrównany uniwersalny rower szosowy. Pojedziemy na nim zarówno po asfalcie oraz zjedziemy na szutry i łagodne leśne ścieżki. Dodatkowo, ma wygodny schowek w ramie na wszystko co najważniejsze.

Rower Trek Verve+ 3 to elektryczny rower hybrydowy, dzięki któremu Twoje codzienne przejażdżki, dojazdy do pracy i ćwiczenia dostają dopalania. Bezkonkurencyjny system wspomagania pedałowania Bosch jest mocny i niezawodny, a jego akumulator w pełni wbudowany w ramę, dzięki czemu świetnie wygląda i oferuje lepszą równowagę. Dodatkowo, można go zdjąć bez żadnych narzędzi. Rower elektryczny Trek Verve+ 3 wyposażony jest w części dobrane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, takie jak wygładzający trasę amortyzowany widelec i amortyzowaną sztycę podsiodłową, szerokie i stabilne opony, jak również przednie i tylne lampki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi testowania rowerów Trek.