ROWERY TESTOWE

Warianty i zasady otrzymania sprzętu na testy

WARIANTY:

Wpłata 100% wartości testowanego roweru jako kaucji (gotówka lub przelew).
LUB
Podpisanie umowy użyczenia roweru testowego określającej rodzaj i stan techniczny sprzętu oraz wpłata kaucji w wysokości 70% wartości testowanego roweru, do wglądu 2 dokumenty ze zdjęciem, w tym dowód osobisty.

W razie chęci testowania roweru prosimy o kontakt telefoniczny,e-mail, facebook lub osobiście w sklepie stacjonarnym.

KOSZT:

100 zł za każdy rozpoczęty dzień
Każdorazowo godzina wypożyczenia jest traktowana jako moment rozpoczęcia doby.
Koszty testu zostaną zwrócone klientowi, jeżeli zdecyduje się on na zakup w naszym sklepie sprzętu takiego, jak testowany model.

ZASADY:

  1. Klient wypożyczający rower do testów, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt oraz swoje zdrowie w czasie wypożyczenia.
  2. Rowery testowe wyposażone są w pedały platformowe. Jeżeli klient korzysta z systemu pedałów zatrzaskowych powinien mieć je ze sobą.
  3. Klient ma obowiązek oddać sprzęt czysty i nieuszkodzony, w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata za mycie bądź naprawę.

SZOSA:

TREK DOMANE SL6 2021

Domane SL 6 to nad wyraz sprawny rower szosowy, który jest jednocześnie szybki i komfortowy. Zapewnia wszystkie korzyści wygładzającej trasę i lekkiej ramy z włókna węglowego OCLV z przednimi i tylnymi rozdzielaczami IsoSpeed, a do tego napęd oparty w pełni na grupie Shimano Ultegra, wysokiej jakości koła, hydrauliczne hamulce tarczowe dające pewność i moc hamowania w każdych warunkach. Dodatkowo, ma wygodny schowek na wszystko co najważniejsze.

ROWER MIEJSKI:

TREK VERVE+ 3 2021

Verve+ 3 to elektryczny rower hybrydowy, dzięki któremu Twoje codzienne przejażdżki, dojazdy do pracy i ćwiczenia dostają dopalania. System wspomagania pedałowania Bosch jest mocny i niezawodny, a jego akumulator w pełni wbudowany w ramę, dzięki czemu świetnie wygląda i oferuje lepszą równowagę. Dodatkowo, możesz go zdjąć bez żadnych narzędzi! Ten rower elektryczny wyposażony jest w części dobrane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, takie jak wygładzający trasę amortyzowany widelec i amortyzowaną sztycę podsiodłową, szerokie i stabilne opony, jak również przednie i tylne lampki.