Bez kategorii

Rowery polskiej marki TABOU w Sportset.

Informujemy, że rozszerzamy naszą ofertę rowerów o polską markę Tabou. Tabou jest polskim producentem rowerów, który specjalizuje się w segmencie rowerów podstawowych i średniej klasy.

Tabou jest młodą polską marką, której oferta jest dopasowana do rodzimego rynku. Producent ze Szczytna stawia na rowery oparte o proste i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Do tego stosuje uniwersalny design, który trafia do szerokiego grona odbiorców. Tak w skrócie wygląda przepis na rynkowy sukces firmy.

W katalogu Tabou znajdziemy rowery miejskie, górskie, trekkingowe, crossowe, dziecięce i młodzieżowe, a także BMX’y oraz jednego gravela. Młoda polska marka za cel stawia sobie dostarczanie odbiorcom rowerów o maksymalnie dużej funkcjonalności przy jak najniższej cenie. Geometria rowerów Tabou i dobór ich wyposażenia zostały podyktowane chęcią dostarczenia rowerzystom poczucia wygody i bezpieczeństwa. Większość jednośladów w ofercie ma podział na modele dla kobiet oraz mężczyzn. Różnią się wówczas konstrukcją ramy, malowaniem oraz poszczególnymi komponentami – tak, aby jak najlepiej dopasować się do odmiennych potrzeb obu płci. Wśród istotnych kwestii, warto podkreślić, że na rowery Tabou klienci otrzymują aż 3 lata gwarancji, a same ramy objęte są gwarancją dożywotnią (poza rowerami KIDS, BMX).

Na początek zapraszamy po rowerki biegowe dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki na rowerze. Dostawa 19 lipca 2021. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rowerów Tabou.