SportSET

Rower Trek X-Caliber 2021

Rower Trek X-Caliber to wysokiej jakości rower XC, najlepszy w swojej klasie na wąskich ścieżkach i długich trasach cross country. Ma lekką ramę aluminiową, wysokiej jakości części i więcej zastosowań niż szwajcarski scyzoryk. Bez względu na to, czy wybierasz się na lokalne wyścigi XC, czy łapiesz ostatnie promyki słońca po pracy, rower Trek X-Caliber zapewni Ci szybkość i wydajność na najlepsze przejażdżki po szlaku. Każdy rower Trek X-Caliber posiada opony o niskich oporach toczenia i przednie zawieszenie, które można blokować, aby zwiększyć wydajność podczas podjazdów i sprintów. Dodatkowo wyposażony jest w proste układy napędowe 1x z szerokim zakresem przełożeń do szybkiego pokonywania wzniesień i ścigania się do mety. Wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów wygląda świetnie i chroni je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Rozstaw piasty tylnej Boost141 pozwala na zwiększenie odstępu miedzy ramą a oponą i wzmocnienie koła.
Rowery Trek X-Caliber są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Większe rozmiary ram są wyposażone w większe koła 29 cali, a mniejsze rozmiary w bardziej proporcjonalne koła 27,5 cala. Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w rowerach Trek X-Caliber umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, co jest przydatne przy dojeżdżaniu na góralu do pracy. Rama jest również dostosowana do sztyc regulowanych z wewnętrznym prowadzeniem linek.
Po 23.02.2021 spodziewamy się dostawy rowerów Trek X-Caliber 7 w granatowym kolorze i różnych rozmiarach. Zapraszamy do sklepu rowerowego Sportset na warszawską wolę.

Powiązane posty